Сьогодні в Маріуполі відбувся мітинг демократичних сил.

Як повідомляє міський сайт 069.ua, місцеві жителі прийшли з плакатами проти українського олігарха Ріната Ахметова.

"Ми сьогодні об'єдналися проти одного ворога. І це - Ахметов ", - заявила з трибуни активістка.

На акції розвивалися українські прапори, червоно-чорні з написом "Правий сектор", а також великий прапор з гербом Маріуполя.

Активісти впевнені, що Центральна виборча комісія "здала" Маріуполь, тому що до складу регіональних виборчих не ввійшли кандидати від демократичних сил.

Популярні новини зараз
Банки встановили ліміти на зняття грошей Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
Показати ще

Ситуація загострюється ще тим, що всі бюлетені будуть друкувати в друкарні "Приазовського робочого", яка належить Ринату Ахметова.

Місцеві жителі звинуватили президента в ситуації. Також на зборах мітингували проти "Опозиційного блоку".

Читайте також: У Маріуполі побилися члени виборчої комісії (відео)

Нагадаємо, що раніше місцеві жителі Маріуполя запустили флеш-моб проти заборони проведення в їхньому місті виборів 25 жовтня.