Десантники 25 окремої повітрянодесантної бригади Високомобільних десантних військ Збройних сил України провели тренування для справжніх чоловіків.

Про це розповіли у прес-службі Міністерства оборони.

"Вони виконують завдання в зоні проведення антитерористичної операції та займаються фізичною підготовкою", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: ОБСЄ та українські військові разом перевірили зброю на Луганщині (фото)

Під опублікованими Мінооброною фотографіями активно залишають свої коментарі користувачі соціальних мереж.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 13 січня: хаос Близнюків, жертви Левів та очікування Стрільців З пенсії відрахують близько 40%: ПФУ попередив про скорочення виплат Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад" Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів
Показати ще

"Власне вони зробили погоду в українсько-руській війні", "Пацанам Слава! Чим більше поту зараз, тим менше крові завтра", "Українські десантники- це гордість Батьківщини", - пишуть вони.