Київські правоохоронці виявили в квартирі 47-річної жінки гранату "Ф-1" і тротилову шашку.

Про це повідомляє прес-служба МВС Києва.

До міліції надійшов сигнал від власника квартири, яку в нього знімала жінка. Приїхавши для розрахунку, він помітив вибухонебезпечні предмети.

"Квартирантка пояснила міліціонерам, які прибули на виклик, що гранату" Ф-1 "і димову шашку подарував її шанувальник. Де він перебуває зараз, вона не знає", - зазначено в повідомленні.

Крім бойових "подарунків", в квартирі виявили та вилучили велику кількість мобільних телефонів і планшетів. Наразі ведеться слідство.

Популярні новини зараз
ТЦК не матиме претензій: кому з українців дозволять оформити відстрочку з-за кордону Нові ліміти на карткові перекази: які обмеження діють і кого стосуються "Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади Нові правила переказів: які гроші заборонять переказувати
Показати ще

Читайте також: У члена Самооборони Фастова вилучили автомат Калашникова і гранати

Нагадаємо, влітку в Києві дитина знайшла гранату на дитячому майданчику.