Смертельна дорожньо-транспортна пригода сталася в Миколаївській області. Два автомобілі зіштовхнули на трасі М14 сполученням Одеса-Новоазовськ. У результаті одна людина загинула і двоє отримали травми.

Про це повідомляє Dtp.kiev.ua.

За попередньою інформацією на 168 км дороги водій "Москвича" М-412 виїхав на зустрічну смугу руху і врізався в Peugeot.

Автомобілі зіткнулися лоб в лоб. Удар був настільки сильним, що водій "Москвича" помер на місці ДТП від отриманих важких травм.

Читайте також: Криваве ДТП під Києвом: у палаючому авто загинула дівчина (фото, відео)

Популярні новини зараз
На Україну насувається аномальна спека: синоптики обіцяють у серпні до +42 Не тільки дронами, а й ракетами: рф може збільшити кількість масованих атак на Україну Власникам газових плит доведеться заплатити 360 грн: до кого прийде перевірка Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику
Показати ще

Водія і пасажира Peugeot Bipper медики доставили в районну лікарню. У них діагностували множинні травми.

На місці трагічної аварії працювали рятувальники, оперативна група Державної автомобільної інспекції та експерти.

За даним фактом порушено кримінальну справу.