У Києві на станції метро "Харківська" правоохоронці затримали військовослужбовця з боєприпасами. Про це повідомляє військова прокуратура Центрального регіону України.

В ході перевірки особистих речей на наявність заборонених предметів у чоловіка знайшли 300 набоїв калібру 5,45, 3 магазина від автомату АК-74 та саморобний глушник.

Встановлено, що солдат є контрактником однієї з військових частин Національної гвардії України.

Військовослужбовцю оголосили про підозру, суд обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Читайте також: У члена Самооборони Фастова вилучили автомат Калашникова і гранати

Популярні новини зараз
Дощі, снігопади та перші морози: синоптики дали прогноз погоди на листопад-2025 ТЦК розпочинають масштабні перевірки: чоловікам дадуть лише 5 днів Кабмін запровадив нові правила нарахування пенсій: що буде з радянським стажем Укренерго піднімає тарифи: на скільки зросте вартість світла у 2026 році
Показати ще

Солдату загрожує від п`яти до дванадцяти років позбавлення волі.

Нагадаємо, днями на станції "Слов'янськ" працівники лінійного відділення міліції затримали військовослужбовця, який намагався вивезти зброю на мирну територію України. У нього вилучили пістолет "Макарова", понад 80 патронів калібром 9 мм і ніж.