У неділю, 1 листопада, на трасі Ялта-Севастополь трапилась жахлива дорожньо-транспортна пригода.

Про це пише Сегодня.

"ВАЗ, Газель та Nissan, зіткнулись та сильно зім'ялись прямо у тунелі. Рух на цій ділянці був ускладнений протягом декількох годин", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: У Сумах згоріла каплиця

Свідки у соціальних мережах розповідають, що винуватцем аварії став водій Nissan. Він їхав у бік Ялти. Іномарка, вискочивши на зустрічну смугу, зіткнулася з "Жигулями", після - із "Газеллю".

Популярні новини зараз
Чоловіки можуть втратити бронювання: кому варто готуватись до мобілізації Пенсію можна підвищити майже на 300 гривень: яку довідку треба передати до ПФУ Пенсіонерам виплатять надбавки: скільки отримають у квітні Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
Показати ще

За попередньою інформацією, двох жінок забрала швидка із важкими травмами. Також кажуть про потерпілого хлопчика.

Водії, які проїжджали повз, активно допомагали постраждалим: зупинялися і несли, що було в машинах: куртки, пледи, воду, аптечки.