У багатостраждальному Сватовому Луганської області повністю відновили постачання води, електрики та газу в житловому секторі міста.

Про це пише Громадське.ТБ.

"У ніч на 2 листопада осередків тління і горіння на території складів Міноборони не зафіксували, чергують два пожежних танки", - ідеться у повідомленні.

Читайте також: Сапери знешкодили 700 боєприпасів у Сватово - прес-центр АТО

Місцева влада Сватового скасувала на деякий час навчальний процес із понеділка, оскільки чотири із п'яти шкіл зазнали пошкоджень.

Популярні новини зараз
За переказ з картки на картку можна отримати штраф у 34 000 На пенсійний картці буде по нулях: пенсіонерам дали час до 31 числа, інакше залишаться без копійки Повістка поштою не матиме юридичної сили: адвокат підказав, як захистити себе перед ТЦК Без суду не виселять, але квартиру продадуть: боржникам готують суворі реалії
Показати ще

Нагадаємо, ввечері 29 жовтня у Сватовому на території об'єднаного польового складу ЗСУ почалася пожежа, а згодом – вибухи.

На складах зберігалося майже 3,5 тис. тонн боєприпасів. Загинуло двоє осіб. Поранено - вісім.