У Харкові міліціонери затримали зловмисника, який чотири рази "мінував" будинок культури. Про це повідомляє УМВС Харківської області.

Чоловік протягом квітня-травня телефонував до міліції та повідомляв про нібито замінування БК "ХЕМЗ", що розташований на проспекті Московському.

В результаті перевірок у жодному випадку вибухових речовин знайдено не було.

Правоохоронці встановили особу "мінера" та затримали 40-річного харків'янина, який надавав хибні повідомлення.

Читайте також: Ужгородську міськраду "замінували" вчетверте (фото)

Популярні новини зараз
Кодони не 1991-й, а 2022: мольфар розповів про те, які українські землі залишаться в окупації ще роками Гороскоп на тиждень 14-20 липня для всіх знаків Зодіаку: потужний план Риб, тривога Раків та війна Скорпіонів Штрафи впаяють по-повній: податкова попередила про зміни з 1 серпня Навіть працювати заборонять: ухилянтам готують серйозні обмеження
Показати ще

За цим фактом відкрили кримінальне провадження. "Жартівнику" загрожує до 6 років позбавлення волі.

Наразі чоловіку повідомили про підозру та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, днями у Харкові також "мінували" приміщення двох судів.