У селі Новоспаському Приазовського району знайшли вбитого чоловіка.

Труп виявили в колодязі нежилого будинку зі слідами насильства, повідомили в УМВС України в Запорізькій області.

Повідомляється, що вбитому було 33 роки.

За даним фактом слідчі Приазовського РВ ГУМВС України почали досудовий розгляд за статтею "умисне вбивство" Кримінального кодексу.

Причини вбивства і причетних до злочину встановлюють міліціонери.

Популярні новини зараз
Українців обтяжать додатковою платіжкою: за що доведеться віддати до 1000 грн ТЦК більше не чекатимуть: військовозобов’язаним дали кілька днів - що треба встигнути Українцям виплатять від 1500 до 8000 грн: хто й на яких умовах отримає допомогу Грошей далі не буде: що має зробити кожен пенсіонер
Показати ще

Читайте також: Зниклого на Прикарпатті юнака знайшли мертвим

Нагадаємо, на Прикарпатті в Тисменицькому районі знайшли мертвим зниклого раніше 19-річного місцевого жителя. За даними правоохоронців, Назарія Борща оголосили в розшук 24 жовтня цього року. Молодий чоловік пішов з дому і більше не повернувся.