На вулиці Полярній Оболонського району столиці сталася аварія за участю автомобілів Renault Kangoo і Skoda, передає dtp.kiev.ua.

Пізно ввечері п'яний водій за кермом Renault на швидкості протаранив автомобіль Skoda, що пригальмував перед червоним світлом світлофора.

Через 30 секунд, винуватець дорожньо-транспортної пригоди оклигав, завів автомобіль і зник у дворах.

Читайте також: У Львові п'яний водій на смерть збив жінку на тротуарі (фото)

Після цього заповзятливий киянин кинув машину і заявив про викрадення. Сам же з розбитою головою повернувся до місця аварії.

Популярні новини зараз
Українців попередили про запаси газу – катастрофічно не вистачає До 6 грн за 1 кВт: коли в Україні планують підняти тариф на світло Заберуть до 20% вашої пенсії: пенсіонерів застерегли від втрати частини грошей ТЦК почали вилучати права на блокпостах: адвокат пояснила, що потрібно робити
Показати ще

Як повідомляється, пасажири Skoda залишилися неушкоджені. Потерпілий водій транспортного засобу просить всіх, хто бачив аварію, зв'язатися з ним через новосний портал.