Сьогодні вранці біля 7:00 на Білгородському шосе у Харкові трапилось моторошне ДТП. Автівка майже розвалилася на дві частини після удару у стовп.

Фотографії з місця з'явились у соціальних мережах.

Наразі відсутня офіційна інформація про причини аварії та її наслідки. Свідки ДТП запевняють, що водій дивом залишився живим, його відвезли на швидкій.

Також у соціальних мережах розповідали, що чоловік, який керував машиною, заснув за кермом. Офіційні причини встановлюються.

Читайте також: Масштабне ДТП в Одесі: загинули шестеро людей (фото)

Популярні новини зараз
Як працюватимуть "мобільні ТЦК": не автобуси з повістками, а нова тактика мобілізації "Такого в історії не було": експерт назвав міста, на які наступатиме армія росії Власникам газових плит доведеться заплатити 360 грн: до кого прийде перевірка Пенсіонерам виплатять щомісячну компенсацію: у кого збільшаться виплати
Показати ще

Вчора у Харкові на вулиці Героїв Праці автомобіль "Toyota" протаранив трамвай №16. Загиблих та поранених немає.