Вчора в Ірпені столичні правоохоронці виявили в гаражному приміщенні розчленоване тіло розшукуваної 21-річної студентки Ольги Сороки.

Про це повідомили в Нацполіціі столичного регіону.

Нагадаємо, дівчина зникла четвертого листопада. Вона вчилася в Податковому університеті. Щодня її шукали близько 100 правоохоронців спільно з громадськістю. Прочісували ліси, посадки, водойми, занедбані будівлі.

Розчленоване тіло Ольги виявили закопаним в оглядовій ямі гаража у дворі. Ця територія належала чоловікові, до якого приходила дівчина перед зникненням. Вона разом з іншими студентами знімала у нього житло.

Підозрюваний покінчив життя самогубством через кілька днів після зникнення Ольги.

Популярні новини зараз
Вигідні тарифи для пенсіонерів: що пропонують Київстар, lifecell та Vodafone Мешканцям 10 областей виплатять нову допомогу Тариф на електроенергію з 1 червня: в уряді назвали ціну за 1 кВт 1297 гривень доплати до пенсії: хто має на це право та як оформити
Показати ще

Читайте також: 24-річна дівчина повісилася в запорізькій лісосмузі

Слідчі Ірпінського відділу поліції відкрили дві кримінальні справи - за фактом зникнення дівчини, і за фактом самогубства.

Зараз обидва виробництва перекваліфіковані за однією статтею - "умисне вбивство". Тіло дівчини направлено на експертизу.