57-річна жінка виявила на пероні дзержинского центрального автовокзалу бойову гранату.

Про це повідомили в прес-службі ГУ НП в Донецькій області.

"У поліцію надійшло повідомлення від 57-річної місцевої жительки. Жінка побачила гранату на пероні центрального автовокзалу", - розповіли у відомстві.

Крім того, правоохоронцям повідомили, що на одній з вулиць приватного сектора, в кущах виявили предмет, схожий на бойову осколкову гранату. Зброю знайшов 53-річний чоловік, який помітив боєприпас біля свого двору.

Читайте також: Диверсанти сховали гранатомети і міни на Луганській ТЕС (фото)

Популярні новини зараз
Деяким українцям уріжуть пенсії з 1 січня: кому зменшать виплати ПриватБанк бере плату за те, що раніше було безкоштовним В жодному випадку не залишайте картку вдома до 31 грудня: Ощадбанк зробив заяву для всіх українців Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою
Показати ще

Поліція вилучила гранати і направила їх на експертне дослідження.

За даним фактом порушено кримінальну справу за статтею "незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами".