У зоні антитерористичної операції протягом вечора і ночі бойовики 22 рази обстріляли позиції українських військових. Про це повідомляє прес-центр АТО.

З 18 години до 6 ранку терористи продовжили вести провокаційний вогонь у бік наших позицій на Донецькому на Артемівському напрямках. Були обстріляні Верхньоторецьке, Авдіївка, Піски та Опитне. Повідомляється, що обстріли здійснювалися з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

На Артемівському напрямку з цих же видів зброї терористи обстрілювали Луганське та Майорськ.

Читайте також: Сепаратисти випустили 20 ракет з "Градів" з боку Спартака

Також бойовики вели прицільний вогонь по позиціях Збройних сил України неподалік Авдіївки. Там обстріли здійснювалися з протитанкових, автоматичних гранатометів, а також зі стрілецької зброї.

Популярні новини зараз
Потрібно два документи: українцям пояснили, як збільшити розмір пенсії Перевірок стане більше: податкова почала більш ретельно контролювати доходи громадян Про пенсію можна не мріяти: доведеться працювати до 75 років Заберуть літні канікули: до якого числа триватиме навчальний рік у школах
Показати ще

Нагадаємо, керівництво ЗСУ констатувало збільшення атак терористів на позиції бійців АТО.

Незважаючи на це, начальник Генштабу видав розпорядження про встановлення режиму тиші на всій лінії розмежування.