У Маріуполі СБУ спільно з прикордонниками та Державною фіскальною службою виявила склад з контрафактними цигарками без акцизних марок.

Тютюн виробництва Росії, Білорусі постачався в Україну з території РФ.

Під час обшуку в одному з гаражних кооперативів міста правоохоронці вилучили приблизно 240 ящиків готової "продукції" вартістю майже два мільйони гривень, 23 тисячі доларів готівки, 300 тисяч російських рублів, 700 тисяч гривень та "чорну" бухгалтерію.

Читайте також: Українських наркоторговців схопили з 13 тоннами гашишу

За оперативною інформацією, склад також був перевалочною базою для постачання продукції до тимчасово окупованої Горлівки.

Популярні новини зараз
Це сигнал виїжджати: енергетик підказав, коли треба залишити домівку без світла і тепла "Приват24" заблокує рахунки українців в банку: як не втратити доступ до грошей Поклали одну річ на підвіконня - і батареї більше не потрібні: квартира стала теплішою за 10 хвилин Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити
Показати ще

Відкрито кримінальне провадження за незаконне виготовлення, зберігання або збут підакцизних товарів, тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.