У центрі Дніпропетровська на ходу пограбували автомобіль. Пограбування у зловмисників зайняло не більше 10 секунд.

На відео з реєстратора видно, що в пробці на вул. Плеханова Volkswagen Polo намагався виїхати в щільний потік машин.

У той час, коли авто зупинилося, з Volkswagen Passat, що слідував за ним, вискочили двоє чоловіків, розбили заднє скло Polo і дістали невідомий предмет з заднього сидіння. Після цього зловмисники зникли у невідомому напрямку.

Читайте також: Злодій заліз у квартиру і дегустував елітне вино

Відзначається, що дата і час на реєстраторі збиті.

Популярні новини зараз
"Вже з лютого...": що допоможе Україні зламати ворога, позитивний прогноз по зіркам Про ранню весну можна забути: незважаючи на погодні рекорди у січні, зима ще покаже українцям свою силу Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому
Показати ще

Нагадаємо, у штаті Мінесота (США) грабіжник двічі пограбував одну і ту ж фінустанову. Остання його спроба потрапила до прямого ефіру.

Журналіст одного із місцевих телеканалів Адам Саллет поруч із будівлею банку саме розповідав про перше пограбування, яке трапилось 14 грудня. Під час його розповіді з банку вискочив один із працівників, пробіг повз журналіста та вказав на грабіжника, який обчистив банківську установу день тому.