В ході дослідження американських вчених, було доведено, що бактерії, які містяться в натуральному йогурті позитивно впливають на роботу мозку. Виявляється, в цьому молочному продукті містяться корисні властивості, які сприяють поліпшенню роботи мозку і в цілому сприятливо впливають на здоров'я людини.

[image=116224]

Бактерії, які містить йогурт допомагають боротися з поганим настроєм, депресивним станом. Сприятливо впливають на роботу шлунково-кишкового тракту. Бактерії, які містяться в йогурті виводять молочну кислоту з м'язів людини після важких фізичних тренувань або важкої фізичної роботи. Не дарма, дієтологи рекомендують після кожного тренування вживати молочні продукти, особливо йогурт або сир.

Читайте також: Cassini знайшов космічний пельмень поблизу Сатурна

У йогурті містяться лактобактерії, які відіграють важливу роль на роботу кишкового тракту. Але лактобактерії впливають тільки на роботу шлунково-кишкового тракту, тому багато реклами перебільшують про чарівний вплив лактобактерій на весь організм, як доводять вчені. У йогурті є і інші бактерії, які виробники ігнорують при створенні додаткової реклами.
Бактерії, які містяться в натуральному йогурті можуть позбавити від головного болю, тобто працювати як знеболюючий засіб.

[image=116223]

Тому, краще витратити певну кількість грошей на натуральний йогурт, який позитивно вплине на здоров'я людини, ніж витрачати круглі суми для покупки знеболюючих препаратів та препаратів для нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту.

Йогурт можна як придбати в магазині, так і зробити його в домашніх умовах. Вживаючи домашній йогурт, ви будете впевнені в стовідсоткової натуральності цього продукту.

В цілому, вибираючи будь-молочний продукт, потрібно ретельно його досліджувати. Можливо і інші молочні продукти мають свої секретні позитивні властивості.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що на першому місці в рейтингу стоїть брюссельська капуста. Вона допомагає активно працювати мозку, покращує кровообіг і захищає нейрони мозку від їх руйнування. Брюссельська капуста не втрачає своїх властивостей, при різних методах її приготування.