Поява родимок на тілі завжди викликає безліч питань і хвилювань. У більш непомітних місцях, невеликого розміру з'явилися цятки, які можна проігнорувати. Але родимки як з народження, так і нові можуть мати різні розміри і з'явитися абсолютно на будь-яких ділянках тіла.

Велика рідкість, коли людина народжується з наявністю пігментних плям. Їх поява починається з моменту формування тіла і організму. Максимальний період їх появи припадає на підлітковий вік.

Читайте також: Відхід Пак Кин Хе повністю змінить курс Кореї

Родимки можуть з'являтися або зникати, збільшувати свої розміри і потім з часом відмирати.
Будь-яка поведінка пігментних плям і родимок сприймається як небезпека для здоров'я.

Родимки відрізняються один від одного, вони можуть мати абсолютно різний окрас, розмір і форму. Поява нових родимок може бути спровоковано сонячним промінням, гормональним збоєм або стресом. Родимки можуть з'являтися через індивідуальноу генетику кожної людини.
Більшість лікарів вважають, що родимки з'являються за рахунок підвищеного радіаційного фону або пережитого опромінення. Віруси, інфекції, укуси комах, пошкодження шкірного покриву призводять до виділення меланоцитів, в слідстві чого на тілі з'являються пігментні плями або родимки.

Популярні новини зараз

Майкл Джексон живий, і з'явиться на "Масці": Оля Полякова повторила легендарний образ поп-короля

Віктор Павлік показав, як молода дружина заковтує сосиску: "Смакота"

Кім Кардашьян написала повідомлення Лесі Нікітюк: "Досі не відкриваю"

Віддають за безцінь: ціни на виноград в Україні б'ють рекорди, дешевше тільки задарма

Показати ще

Дізнавшись справжню причину появи родимок можна визначитися з методом боротьби з ними. Найчастіше ми не можемо контролювати ситуацію і родимки з'являються несподівано.
Фахівці рекомендують утримуватися від надмірного перебування під променями сонця і стежити за своїм емоційним станом.
Варто звернути увагу на форму і поведінку родимки. Якщо вона має занадто великий розмір, заважає вам з супроводом свербіння і печіння, в цьому випадку необхідно звернутися до лікаря. Ні в якому разі не можна позбавлятися від родимок самостійно. Деякі родимки це ознака онкологічних захворювань і без втручання лікарів від неї не можна позбавлятися.

Іноді родимки з'являються в потрібних місцях і роблять нашу зовнішність привабливішою. Жінки дуже радіють новому зміни в зовнішності, але коли родимки виглядають потворно, краще спробувати її позбутися завдяки допомозі спеціалістів.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що люди, схильні до появи пігментних плям мають в своєму організмі великий концентрат пігментної речовини - меланіну. Якщо перебувати довгий час на сонці. Меланін синтезує такі клітини як меланоцити і коли цей процес порушується в організмі - з'являються пігментні плями, на абсолютно різних ділянках тіла.