У мережі опублікували відео, що демонструє стан осквернених вандалами польських меморіалів.

"Інцидент стався на Львівщині, де невідомі поглумились над меморіалом загиблим полякам", - повідомляє сайт Zolochiv.net.

Ролик опублікували на відеохостингу YouTube, де він зібрав чимало переглядів та кометарів.

Меморіальні пам'ятники на кладовищі встанови польський уряд у 2011 році в знак вшанування полеглих польських солдатів.

Пам'ятка вшановувала поляків, що загинули у 1944 році у боях з військовими дивізії СС "Галичина" і Української повстанської армії.

Популярні новини зараз
5 дат народження, яких бояться навіть психотерапевти: ці люди не прощають і не забувають 6500 доларів відкупитися на тиждень: ветеран озвучив прайс столичних ТЦК після затримання Пенсіонерів змусять обирати: отримувати зарплату чи пенсію Під ударом зарплати, пенсії та стипендії: хто може втратити до 70% виплати
Показати ще

За інформацію різних джерел там загинуло від 150 до тисячі польських солдат.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", вандали поглумилися над польським пам'ятником на Львівщині.

Невідомі облили фарбою польський меморіал на Львівщині