Російський так званий "гумконвой" безперешкодно потрапив на територію України.

Про це повідомила прес-служба МНС.

"МНС Росії з гуманітарною допомогою для Донбасу перетнула українсько-російський кордон. Маршрут до пунктів пропуску пройдений без затримок", – написали у прес-службі.

На ПП фури пройшли митницю. У відомстві заявили, що водії дотримувалися всі вимоги і в'їжджали з відкритим кузовом.

Після цього 40 машин поїхали на розвантаження до Донецької та Луганської областей.

Популярні новини зараз
Все дорожчає і тарифи мають зростати: комунальники б'ють на сполох Екстремальна спека і повені: погода різко зміниться вже цього року По 8000 грн протягом пів року: держава виплачуватиме компенсацію і за що ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", колона машин вирушила 23 березня з 500 тоннами вантажів. За офіційною версією, фури перевозять дитяче харчування. Це вже 63-я колона, спрямована російської МНС.