Співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій повністю ліквідували пожежу на столичних Осокорках.

Про це повідомляє "112".

За словами кореспондента, на ранок не залишилося і сліду від вогню. У ДСНС розповіли, що вогонь вдалося ліквідувати ще вночі. Причина займання все ще уточнюється.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", 29 березня ввечері в службу порятунку повідомили про пожежу. У соцмережах ходило кілька версій виникнення пожежі. За однією з них, на луг впав вертоліт. Однак це не підтвердилося.

Вночі рятувальники пішки добиралися на місце події через бездоріжжя. У ДСНС повідомляли, що вогонь поширився на три тисячі кілометрів. За словами очевидців, він навіть дістався до аеропорту "Бориспіль".

Популярні новини зараз
Не менше 12 810 грн: в Україні значно зростуть пенсії, але не у всіх Надбавка майже 1300 грн: пенсіонери отримають "бонус" від держави Пенсіонерам виплатять по 5 тисяч: як отримати надбавку Пенсії, субсидії, соцдопомога: ПФУ дав отримувачам виплат 10 днів
Показати ще