Нові власники заплатять за українські представництва Сбербанку Росії близько 130 мільйонів доларів.

Про це повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на джерела. Суму продажу можна спів ставити з капіталом українського представництва. Він, згідно зі звітністю за січень-вересень 2016 року, становить 144 мільйони доларів.

45% акцій фінустанови купить бізнесмен Григорій Гусельников за допомогою Norvik Banka, а син власника нафтової компанії "Русснефть" Михайла Гуцерієва Саїд стане власником 55%. Всю суму виплатять одразу після підписання договору купівлі-продажу. Операцію планують завершити до кінця першого півріччя 2017 року.

Спочатку сума продажу була значно більшою, але на її зниження вплинуло введення санкцій в Україні. Також негативний вплив мало блокування філій Сбербанку.

Зазначається, що одних домовленостей для здійснення угоди недостатньо, її повинен узгодити Нацбанк України. Гусельников стверджує, що після продажу банк змінить вивіску і буде працювати під брендом латвійського Norvik Banka. Також він сподівається на зняття санкцій.

Популярні новини зараз

Євген Клопотенко заговорив про весілля із Настею Каменських: "Чого ти такий дєрзкий?"

Мер не зміг зв'язати двох слів українською мовою: Азаров 2.0

Сорокоуст у церкві за здоров'я й упокій: за кого категорично не можна замовляти цю молитву

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, з'явилося ім'я нового керівника Ощадбанку після продажу. Посада займе нинішній заступник голови правління Ірина Князєва.