Учені виявили на Марсі сліди озера, яке в глибоку давнину могло бути придатним для існування життя

Солоність води в озері відповідала рівню земних океанів, пише Кореспондент з посиланням на журнал Geology.

Група вчених з University of Colorado Boulder вивчила на Червоній планеті територію площею близько 18 квадратних миль неподалік від місця посадки марсохода Opportunity.

Вони прийшли до висновку, що в глибокому минулому це могло бути озеро з великим об'ємом води.

Дослідники відзначають, що велика кількість сольових відкладень є однією з ознак випаровування водойм. За допомогою цифрового картографування місцевості і мінералогічного аналізу вчені дійшли висновку, що це могло бути одне з останніх великих озер

Популярні новини зараз
ПриватБанк може оштрафувати майже на 100 тисяч гривень Нові правила оплати та передачі показників: "Нафтогаз" попередив споживачів Термін дії – 30 днів: у ПриватБанку зробили важливу заяву для власників карток Як захистити вікна від вибухової хвилі: бюджетний лайфгак від українки
Показати ще

Читайте також: NASA створило екскурсію на планету Церера (відео)

Нагадаємо, дані, отримані марсоходом Curiosity, свідчать, що вода на Марсі є не тільки в льодовиках, а й близько до поверхні планети.