Британський вчений Стівен Хокінг висунув нову теорію щодо чорних дір: фізик вважає, що з них можна вибратися.

Знаменитий фізик заявив, що з чорних дір можна вибратися, але такі "щасливчики" потраплять в інший всесвіт. З такою теорією він виступив на конференції у Стокгольмі, повідомляє Кореспондент.

"Існування альтернативних теорій про чорні діри припускає, що це можливо. Чорна діра повинна бути досить великою, і якщо вона буде обертатися, то цілком імовірно, що там буде вихід в інший всесвіт. Але повернутися звідти в наш всесвіт вже не вийде. І хоча я схиблений на космічній подорожі, я б не став пробувати це", - наводить слова Хокінга сайт стокгольмського Королівського технологічного інституту.

Фізик відповів на питання, на яке давно не можуть дати відповідь вчені: що відбувається з об'єктами, коли вони потрапляють за горизонт подій. Чорні діри не поглинають і не знищують фізичну інформацію про об'єкти, а зберігають її у вигляді двомірної голограми, наголосив Хокінг.

"Якщо ви відчуваєте, що потрапили в чорну діру, не здавайтеся. Вихід є", - зауважив Хокінг.

Популярні новини зараз
Юрій Ткач з "Квартал 95" показав "секретну зброю", якої так бояться в росії: "Ті самі, біологічні" Захисник Маріуполя попрощався з "Азовсталлю" і звернувся до всієї України: "Ну, ось і все. Місце моєї смерті і життя" Юлія Тимошенко пояснила, чому змінила зачіску: "Волосся заважає в бою"
Показати ще

Читайте також: Дослідження на колайдері похитнули Стандартну модель фізики

Варто зазначити, раніше вчені припустили, що інформація, яка потрапила в чорну діру, втрачається безповоротно.