Компанія Boeing відкрила у Флориді завод з виробництва космічних апаратів, які, за планами, будуть доставляти людей і вантажі на Міжнародну космічну станцію.

Про це повідомляє Reuters.

На новому підприємстві Boeing буде виробляти пілотовані транспортні космічні кораблі CST-100 Starliner. Перший пробний запуск апарату намічений на 2017 рік.

Раніше повідомлялося, що місткість корабля складає сім чоловік. Використовувати апарат можна повторно до 10 разів. Доставляти CST-100 на орбіту буде ракета Atlas-5 спільного виробництва Lockheed Martin і Boeing.

Запуски здійснюватимуться з мису Канаверал.

Популярні новини зараз

У Чернівцях померла легендарна медик, яка врятувала сотні життів: "Поринула до зірок"

У Львові помер молодий сержант: "Зустрічав біля суду з посмішкою"

Кейт Міддлтон і принц Вільям втратили свого малюка, сльози вже не допоможуть

У Харкові "гола" медик відмовилася одягатися при дитині: крику на всю лікарню

Показати ще

Читайте також: Boeing створив економний літак зі складаними крилами (відео)

NASA виділить 4,2 мільярда доларів на випробувальний політ CST-100 і шість його наступних місій. Схожий контракт агентство уклало раніше зі SpaceX Елона Маска, але в тому випадку сума менше – 2,6 мільярдів доларів.

"Це нова точка відліку в історії освоєння космосу", - заявив на відкритті заводу виконавчий директор Boeing Денніс Мюлленбург.

Він пояснив, що успіх підприємства буде цілком залежати від недержавних замовників. У компанії вже є замовлення від приватної фірми Bigelow Aerospace, яка планує розмістити ряд космічних апаратів для наукових досліджень і комерційних програм.