До Червоної Книги Міжнародного союзу охорони природи потрапили атлантичні тупіки, червоношиї поганки, европейські горлиці, червоноголові нирки. Повідомляє BBC.

Їм усім погрожує вимирання. Таким чином у Книгу занесено 8 британських пташок. На черзі ще 14 видів, які можуть назавжди зникнути із лиця Землі.

"Тупіки та горлиці можуть вимерти, як африканські слони та леви. Вони навіть у гіршому становищі, аніж горбаті кити", - говорить директор Королівського товариства захисту птахів Мартіна Харпер.

Незважаючи на мільйонну популяцію, дуже мало тупіка доживає до репродуктивного віку. Популяція горлиць скоротилася за останні 16 років на 30%.

Читайте також: Вчений з Гарварду розробляє портативний сканер для мозку

Популярні новини зараз
Брат колишнього нардепа Олега Царьова затриманий СБУ за зраду Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх" Збожеволівший Лукашенко підписав закон про смертну кару за замах на вчинення теракту: вже звинуватили опозицію Kalush після перемоги на "Євробаченні" вдруге підкорив серця українок своїми почуттями до дівчини: "Цей закоханий погляд"
Показати ще

Нагадаємо, що в Примор'ї РФ під колесами авто загинув далекосхідний леопард, який занесений до Червоної книги.