Швидкість танення льодовиків через 60 років дійде до незворотної точки. Про це повідомляють дослідники NASA, пише Укрінформ.

"У першу чергу під воду підуть такі міста, як Лондон, Амстердам, Токіо, тощо. Не виключено, що при потопі загине чимало населення", - поінформували у NASA.

Фахівці вважають, що підвищення рівня світового океану всього на 20 метрів є загрозою того, що під воду підуть як столиці держав, так і інші міста, які з географічної точки зору знаходяться найближче до водних артерій.

Читайте також: NASA виявили з космосу стародавні послання у Казахстані (фото)

Найближчими роками танення льодовиків буде збільшуватися, і це вплине на всесвітню кліматичну систему. При цьому експерти поки не можуть назвати точну дату всесвітнього потопу.

Популярні новини зараз
Стендап-комік Олександр Сас вирішив "хайпанути" і висміяв жінок у ЗСУ - вже попрощався з кар'єрою: "Погано пожартував" Оля Полякова назвала корінь проблем в сім'ях, відчула і Маша Єфросиніна: "Я цю пісю мила, торкалась з дитинства" путін ховав від народу ще одну свою дачу: кожен сантиметр просякнуто розкішшю путін лютує через провал "другої в світі армії", змінює командирів як рукавички, але все нанівець
Показати ще

За їх словами, навіть через тисячу років вода в світовому океані підніметься максимум на 3 метри.