Китай працює над створенням високошвидкісний електромагнітної артилерійської установки. Артилерійська система калібром 37 мм зможе вражати широкий діапазону цілей.

Снаряд такої електромагнітної гармати матиме початкову швидкість польоту 2200 м / с. В основі концепції лежить струм великої сили. Саме за рахунок нього і буде досягатися вибухове випаровуванн металу, який розганяє снаряд. Боєприпас зі швидкістю 8,5 тис. км/год зможе подолати близько 100 км і вразити літаючий або надводний об'єкт. Створювана артустановка буде значно перевершувати всі нинішні аналоги.

Передбачається, що електромагнітні гармати зможуть мати менші в порівнянні з іншими озброєннями габарити. Зменшення розмірів досягатиметься за рахунок відмови від метальних зарядів і ряду інших допоміжних систем. Але існує одна проблема. Електромагнітна зброю вимагає величезної кількості енергії і зараз генератор потрібної потужності не можна розмістити на звичайному дорожньому шасі.

Американці поки що встановлюють такі артустановки на військові кораблі, де достатньо місця для розміщення блоків живлення. Китай планує озброювати установками автомобілі і будуть використовувати важкі багатоколісні шасі.