Китайські військові провели успішне випробування ударного гіперзвукового літального апарата. Воно стало шостим за рахунком і пройшло доволі успішно. Літак здатний проривати систему протиповітряної оборони США і нанести ядерний удар. Він отримав назву DF-ZF.

Про це повідомляє The Washington Free Beacon.

Літак запустили з допомогою балістичної ракети з провінції Шаньсі в центральній частині Китаю.

Апарат відділився від ракетоносія у верхніх меж атмосфери і після цього спланував вниз, вразивши ціль на заході Китаю. Вона розміщувалась на відстані в кілька тисяч кілометрів від місця запуску.

Випробування фіксували американські спецслужби . Апарат, за їх даними, полетів зі швидкістю, що перевищує 5 Махів.

Популярні новини зараз
Карткові перекази за новими правилами: кого банк відправить у "чорний список" Як заощадити гроші на опаленні: простий лайфхак від української пенсіонерки В Україні готуються до обмежень газопостачання: що чекає на споживачів "Нехай роблять з учителем після уроків": українці пропонують звільнити школярів від домашніх завдань
Показати ще

В день випробувань, 23 листопада, Китай закривав небо для авіаперевезень менш ніж на годину, а попереднє пройшло 19 серпня.

Читайте також: "Бандера" з'явиться в українському небі (фото)

Апарат, відповідно до планів, може розвивати швидкість від 5 Махів до 10 Махів.

Завдяки маневреності літак зможе подолати американську систему ПРО, адже вона розрахована на протидію неманеврених ракет.

Нагадаємо, у липні минулого року, повідомлялося, що Китай веде розробки реактивної гіперзвукової крилатої ракети. Вона стане додатком до гіперзвукового плануючого апарату.