До Землі летить унікальний астероїд, у якого ядро складається з 100 млн тонн платини.

Дивовижний астероїд пролетить поряд з нашою планетою у ці вихідні - у 2,4 млн кілометрів від Землі. Це небагато за космічними мірками. Астрономи його охрестили 2011 Uw-158. Про це повідомляє "Сегодня".

Учені вже назвали астероїд найдорожчим, з тих, які відомі науковому світу. Адже серцевина його складається з чистісінької платини. Якби його могли продати, то астероїд би потягнув не менше ніж на $5,4 трильйона.

Читайте також: В Еміратах підживити телефон можна від пальми (фото)

До речі, астероїдом зацікавилася компанія Planetary Resources, яка розробляє технології з видобутку корисних копалин на астероїдах. Але вчені говорять, що в найближче десятиліття до астероїда не вдасться дістатися, оскільки людство ще не придумало як це зробити.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: син Зеленського збирається в армію, "пожежа" у Кремлі та Bayraktar для ЗСУ від поляків Головні новини за 27 червня: "пробудження" Софії Ротару, атака на ТРЦ у Кременчуці та Цимбалюк у ролі "Холостяка" Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"
Показати ще