У 2015 році почастішали випадки, коли батьки в США давали своїм дітям імена фільтрів для обробки фотографій в Instagram.

Американський портал Baby Center обробив дані, зібрані у 340 тис. батьків.

Зафіксували збільшення використання таких імена, як Люкс (Lux), Джуно (Juno), Рейс (Reyes), Людвіг (Ludwig), Амаро (Amaro), Валенсія (Valencia), Віллоу (Willow) - все це назви фільтрів.

Так, ім'я Люкс серед хлопчиків стало зустрічатися на 75% частіше, ніж раніше, Людвіг - на 42%, Амаро - на 26%, а Рейс - на 10%.

Читайте також: Австралійські студенти роздяглися на підтримку фермерів (фото)

Популярні новини зараз
Христина Соловій показала харизматичного красеня, який підкорив її серце: "У полоні кохання" Чи буде доступне українцям улюблене сало: скільки продавці просять за цей продукт у серпні На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель
Показати ще

Серед дівчаток частіше інших попадається ім'я Джуно. Цим іменем у 2015 році назвали на 30% більше дітей. У той же час популярність імені Валенсія зросла на 26%, Віллоу - на 13%.

Для складання рейтингу використовували базу даних і інформацію, надану міністерством охорони здоров'я і соціальними службами США.