На святі кондитерського мистецтва у Санкт-Петербурзі представили шоколадну скульптуру Володимира Путіна. Висота статуї – 172 сантиметри, що трохи більше за зріст реального Путіна, який вказаний у відкритих джерелах.

На виготовлення солодкої копії російського лідера пішло 77 кг шоколаду, повідомляє ВВС.

Для повноти іміджу президента зобразили разом з його улюбленим собакою Конні та портфелем.

"Шоколадний президент" представлений у доброму гуморі: він посміхається та показує "клас"

Організатори фестивалю кажуть, що їхня акція цілком аполітична, вони просто прагнуть потрапити до книги рекордів Гіннесса.

Популярні новини зараз
Нові правила оплати та передачі показників: "Нафтогаз" попередив споживачів Відрізняються платіжки за опалення: теплоенерго пояснили причини Термін дії – 30 днів: у ПриватБанку зробили важливу заяву для власників карток "Досить повчати вчителів!": педагог рознесла батьків, які критикують школи
Показати ще

Читайте також: Росіяни випустили шоколад з патронами (фото)

Нагадаємо, що це вже не перший скульптурний портрет Путіна із шоколаду. Львівські кондитери опанували цей жанр ще минулого року. Однак образ російського президента був менш пафосний. Там Путіна вилили у наполеонівському капелюсі та у тюремній робі.