У кризу найвигідніше займатися перепродажами

поділитись

0

16203

Зараз унікальний час для початку своєї справи з нуля. Економіст Владислав Загородній радить не орендувати місце на ринку, а звернути увагу на безкоштовні сайти

У кризу бізнес варто вибудовувати за іншими принципами, ніж у стабільний час, вважає економіст Владислав Загородній. Він розповідає, з чого почати власну справу в кризу, щоб мати прибуток.

"Зараз унікальний час для початку своєї справи з нуля. У докризові часи всі сфери були розділені, всі ніші зайняті. Серед споживачів послуг і товарів був стабільний попит. А зараз ми стоїмо на порозі формування нових потреб та затребуваності інших послуг. З'явилося багато не зайнятих ніш. Схоже в Україні вже було у 1990-ті роки", - говорить "Знай" Владислав Загородній.

Економіст радить бізнесменам-початківцям знайти 5-10 нових потреб у суспільстві та знайти способи задовольнити їх.

"Це може бути яка завгодно сфера — енергозбереження, альтернативна енергія, екологічні продукти харчування чи щось інше. Головне, щоб обраний товар чи послуга була потрібна більшості. Наприклад, коли минулого року росіяни окупували наш Крим, виникла проблема з поставкою персиків. Їх не було звідки поставляти в Україну. І той бізнесмен, який це зрозумів і першим зумів організувати доставку цих фруктів із Молдови, добряче заробив", - пояснює експерт.

На думку економіста, у кризу найвигідніше займатися перепродажами товарів.

"Це мають бути речі, які можна швидко купити і так само швидко продати. В жодному разі не варто починати торгівлю в орендованому приміщені чи місці на базарі. Якщо продажі не підуть, матимете збитки. Та й практика показує, що найшвидше банкрутують ті, хто орендують місця. У кризу потреби людей швидко змінюються. Наприклад, вчора було вигідно сіль продавати, а сьогодні — ліхтарики. Тому ймовірність прогоріти висока. Краще розмістити оголошення про продаж товарів на безкоштовних сайтах оголошень, у соцмережах. Пізніше — створити свій сайт".

Підприємець під час кризи має передбачати ситуацію наперед, бути готовим змінити рід діяльності.

"Якщо говоримо про перепродажі, то не обов'язково купувати оптом багато товарів, складувати їх вдома і чекати поки ті речі розкуплять. У кризу потреби людей можуть змінитися. Тому краще замовляти товар після того, як у вас його захочуть купити. У наш час бізнесмен має слідкувати за всім, що відбувається навколо. Особливо, якщо це пов'язано із грошима. Наприклад, минулого року підприємці, які вникли у проблеми з енергоносіями в Україні, узнали, що у нас відключатимуть світло щодня, багато заробили не продажі генераторів".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Лінч влаштував вечерю, щоб зібрати кошти для свого благодійного фонду
0
0
01:58 20.11.2017
Жінка вразила передплатників
0
0
23:51 19.11.2017
Мережа миттю наповнила хвиля пліток і роздумів
0
0
20:01 19.11.2017
Ведуча здивувала незвичайним знімком
0
0
19:12 19.11.2017