У четвер, 9 березня, епатажний актор, кінорежисер, сценарист, співак Микита Джигурда став громадянином самопроголошеної Донецької народної республіки.

Про це повідомили на офіційному сайті "ДНР".

За словами скандальної зірки, отримати громадянство він вирішив у знак протесту проти збройних дій в регіоні.

"Я пишаюся, що я російський поет, хоч і народився в Україні. Донбас завжди був душею України, але цю душу стали розпинати. І сьогодні я виступаю за те, щоб на цій території, нарешті, настав мир", - підкреслив артист.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Іван Охлобистін під час виступу в Ростові-на-Дону заявив, що хоче стати громадянином "ДНР" та відразу ж написав заяву на ім'я Олександра Захарченка. Актор неодноразово висловлював свою прихильність ідеалам "ЛНР" і "ДНР" та не шкодував негативу в сторону України.

Популярні новини зараз
Ексгравець "Динамо" Беньямін Вербич попався на зраді Альвіні та вживанні наркотиків: "На нього 2 країни дивиться, соромно" У Міноборони заспокоїли військових, які недоотримали гроші за останні місяці: у чому виявилася причина Багато українців будуть змушені викреслити молоко зі свого раціону: зростання на 25% не межа путін розраховує на капітуляцію України: названо точну дату від військового експерта
Показати ще