Фанатам фільму "Аватар", які з нетерпінням очікували продовження, анонсованого вже в грудні наступного року, режисер картини Джеймс Кемерон повідомив неприємну новину.

За інформацією порталу Entertainment Weekly, оскароносний "батько" культової стрічки про пригоди на планеті Пандора заявив, що реліз "Аватар 2" у оголошений раніше термін не відбудеться.

Він пояснив це тим, що зараз знімає не просто другу частину саги, а ще третю, четверту та п'яту. Така епічна робота вимагає більш тривалого та виваженого підходу, аби кожна наступна частина доповнювала попередню.

Як писав інформаційни портал "Знай.ua", на написання сценарію одразу до чотирьох наступних частин Кемерон витратив два роки, а зйомки стрічки почнуться вже у серпні цього року.

Раніше планувалося, що "Аватар 2" вийде на екрани у грудні наступного року, а третя, четверта і п'ята частини – в грудні 2020, 2022 і 2023 року відповідно. Тепер же всі терміни переносяться.

Популярні новини зараз

Вагітна MamaRika в купальнику надула губки біля басейну - "З целюлькою і трошки дурненька"

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Злата Огнєвіч показала, в чому буде на першій вечірці "Холостячки": "Аж мурашки"

Останки рідного чоловіка Лободи були знайдені через 80 років: "У нас був шок"

Показати ще

Крім того, режисер захопився "реставрацією" своїх старих фільмів і вирішив випустити їх у 3D. "Термінатор-2" у новій якості вже показали у Берліні.