Українські вишиванки представлять в Єрусалимі вперше за 40 років

поділитись
Вперше на ярмарку відкриється український павільйон з вишиванками Тетяни Протчевої, засновниці першого київського Музею вишиванки

З 3 по 15 серпня в ізраїльській столиці пройде щорічна Міжнародний ярмарок декоративно-прикладних мистецтв під назвою "Хуцот а-Йоцер". Цього року захід святкує своє сорокаріччя.

Ярмарок проходитиме на території так званого "Басейну Султана". Майстри з Південної Америки, Азії, Африки, Європи продемонструють вироби з дерева, пластики, кераміки, верхній одяг, головні убори з національним орнаментом, біжутерію, мініатюри, картини та іншу продукцію.

Вперше на ярмарку відкриється український павільйон з вишиванками Тетяни Протчевої, засновниці першого київського Музею вишиванки.

Читайте також: Москвичі відзначили Свято вишиванки на Старому Арбаті

Українська майстриня для участі в проекті підготувала спеціальну експозицію, що включає аксесуари, сумки та оригінальні прикраси. Також Протчева вишила Q-код, який відкриє авторський сайт з розповіддю про її творчість.

Гості ярмарку зможуть спробувати страви місцевої кухні, взяти участь у різноманітних творчих майстер-класах та насолодитися живою музикою.

Зокрема, в рамках заходу передбачені розваги для дітей і театральні вистави.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Акцію провели на честь важливого дня
0
0
09:35 23.03.2018
Таке рішення прийняла Київська міська рада
0
0
20:41 22.03.2018
У столиці нарешті визначилися з ділянками
0
0
15:23 22.03.2018