Наші воїни показали навчання з десантування з гелікоптеру.

Нацгвардійці продовжують посиленно тренуватися перед ротацією до зони проведення антитерористичної операції на сході України. Так, на одному з полігонів Північного оперативно-територіального об'єднання бійці відпрацьовують різноманітні способи десантування з гелікоптера Мі-8.

"Стандартна висота для десантування без парашута два метри. Треба взяти ще до уваги вітер від лопастей гелікоптера та природний вітер, рух машини тощо. Тобто умови навчання максимально наближені до бойових", – розказав "Знай" керівник прес-служби Північного ОТО підполковник Євгеній Роженюк.

Читайте також: Десантники на Житомирщині вчилися воювати в місті (фото)

За його словами, спецназівці, які у кадрі, буквально за декілька днів тому повернулися з війні на сході країни.

Популярні новини зараз
Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе Зима стане суровим випробуванням: які міста можуть залишитись без опалення Квартира відійде у чужі руки: в українців почнуть забирати житло - терміни обмежені Працівники платіжної системи bill_line («АйТіБіт») та її власник білорус Артем Ляшанов незабаром отримають кримінальну справу за відмивання коштів
Показати ще