Вранці в середу, 29 липня, від важких вогнепальних поранень помер клірик міста Києва священик Роман Ніколаєв.

У ніч з 25 на 26 липня на нього напали невідомі, які двічі вистрілили йому в голову.

Від важких травм 40-річний священик впав у кому і помер, не приходячи до тями.

За даним фактом міліція почала розслідування. Поки про причини вбивства не повідомляють. При цьому відомо, що нападники не вчинили пограбування.

Читайте також: Настоятелю столичного храму двічі стріляли у голову

Популярні новини зараз
Доведеться платити навіть за вимкнене опалення: які зміни готують Куди краще не ходити 15 березня і що треба зробити з простирадлом сьогодні: прикмети та заборони на Олександра Вони все ще поряд: як померлі родичі можуть урятувати вас у скрутну хвилину ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Показати ще

Про місце відспівування і поховання Романа Ніколаєва повідомлять пізніше, відзначають на сайті Української Православної Церкви.

Нагадаємо, вбивство скоїли близько 20:00 на проспекті Героїв Сталінграда, поруч з під'їздом будинку, де жив отець Роман.

Усі, хто знав священика, відгукуються про нього, як про добру і порядну людину.