Дарницький суд Києва визнав, що у чотирьох дітей, які народилися та жили в лісі під Києвом, є батько. Це перший крок, який дозволить 57-річному Володимиру Мельникову забрати дітлахів додому.

Вісім років тому чоловік оселився у власноруч зробленому курені. В лісі зустрів майбутню дружину, яка народила йому чотирьох дітей. У вересні 2013-го грибник, якій знайшов лісову родину, звернувся до міліції. Малих забрали в соціальний притулок, а мама зникла.

"Вони жили без будь-яких документів, що засвідчують їх особу. Соціальні служби допомогли батькові відновити паспорт, а дітям — зробити свідоцтва про народження. Експертиза ДНК підтвердила батьківство", - розповідає перший заступник прокурора Дарницького району Костянтин Дяденко.

За словами самого Мельникова, він приїхав на Київщину із Хмельниччини в пошуках кращого життя, загубив паспорт та від безнадії подався до лісу. Жив з того, що давала природа - харчувався ягодами та грибами, продавав лісові квіти та рослини квітникам для оформлення букетів. Запевняє, що за літо та осінь заробляв достатньо, щоби прожити всю зиму.

Після того, як історія Володимира стала відомою, у селі Проців під Києвом йому виділили 6 соток під будинок. Якщо дітей йому віддадуть, то поки вони житимуть у найманій квартирі.

Популярні новини зараз

Суддя "Майстер шеф" Ектор Хіменес-Браво похвалився шикарним маєтком під Києвом

Лілія Ребрик обійняла білявого красунчика і підказала секрет солоденького - "Без напрягу"

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

"Психологи проводили тестування дітей, вони розвинені, вміють читати та писати, та дуже люблять свого батька. Страшенно за ним сумують, а маму пам'ятає тільки старша донька. Батькові вже запропонували роботу лісником в тому селі", - розповіли нам в правоохоронних органах.

Також, силовики з'ясували, що мама не зникла без вісті, як вважалось, а зустріла в лісі іншого. "Покохала його та покинула родину. Народила новому чоловіку дитину. А загалом в неї 9 дітей", - кажуть в міліції.