Дітей на скейтах київські поліцейські захистили від агресивної бабусі

поділитись

0

540

Бабуся почала кричати, що діти тут кататися не повинні, що вони безпритульні, і це парк, а не спортмайданчик

У Маріїнському парку Києва стався конфлікт між дітьми, які каталися на скейтах, і літніми людьми. В результаті молодь викликала поліцію.

Про це написав радник глави Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй сторінці в Facebook, цитуючи свого Фейсбук-френда Володимира Гончарова.

Діти, за словами киянина, в Маріїнському парку каталися на скейті. У цей час літня жінка вигулювала там свою собачку. Домашньому улюбленцю не сподобалося катання і він спробував накинутися на підлітків. Діти попросили притримати собаку, щоб вона їх не покусала. Однак це розлютило стареньку.

"Як же так, діти катаються і заважають їй вигулювати її чотириногого друга. Вона почала кричати, що діти тут кататися не повинні, що вони безпритульні, і це парк, а не спортмайданчик, і щоб вони забиралися. Однак дітки у нас сучасні, почали оддразу знімати на відео її лайку. Бабуся взагалі обурилася", - зазначив Гончаров.

Один з підлітків попросив стареньку не кричати і не ображати їх, інакше вони викличуть поліцію. Це не зупинило бабусю, і вона продовжувала лаятися. До неї підтягнулися інші люди похилого віку, щоб взяти участь у розбірках. Діти у відповідь викликали поліцію.

Читайте також: 79-річна бабуся втекла з будинку престарілих і набила тату (відео)

Поліція прибула за чотири хвилини. Правоохоронці вислухали всі сторони конфлікту та переглянули відео, надане підлітками. Після цього один з поліцейських пішов в машину і повернувся з Конституцією. Він відкрив її і прочитав всім пункт, де написано, що кожен громадянин України має право на відпочинок в громадських місцях.

Поліцейські пояснили бабусі, що діти - це юні громадяни і мають повне право перебувати в парку.

Всі очевидці були шоковані, оскільки такого раніше ніколи не було з міліцією. Діти, за словами киянина, була щасливі і "натхненно розповідали всім, яка у нас поліція, як їх захистили і що справедливість є в цьому світі!"

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
25.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Постраждалий знаходиться в лікарні
0
0
15:25 28.07.2017
Кияни впіймали квартирного злодія на гарячому
0
0
14:42 28.07.2017