Зміна ролей: українці вчать американців військовій справі

поділитись

0

302

Сержант армії США Джейкоб Харт розповів, що він ніколи не стикався з броньованою технікою противника

Українські бійці на полігонах в рамках навчання Rapid Trident 2015 можуть дечому навчити американських військових, які приїхали в Україну передавати свій досвід.

Про це повідомляє оглядач австрійського видання Die Presse Вольфганг Гребер.

З квітня цього року близько 300 військових радників зі США навчають українських військовослужбовців і бійців Національної гвардії за західними стандартами. Навчання проходять у Львівській області.

Однак виявилось, що американці багато чого не знали взагалі або вже забули.

Капітан американської армії Зекері Саварі визнав, що, незважаючи на участь у двох військових операціях на Близькому Сході, "робота з бувалими в боях українцями виявила великі прогалини в його військових знаннях".

"Після майже десяти років партизанської війни на зразок тієї, що була в Іраку і Афганістані, у більшість американських солдатів і офіцерів немає практичного досвіду зіткнення з професійним і важко озброєним, організованим у великі підрозділи противником, який активно використовує сучасну військову техніку і воює конвенціональним способом" , — наголошує Саварі.

Він, зокрема, сказав, що ніколи не був у ситуації, де б довелося контактувати з ворожим безпілотником. Жоден американський військовий, за його словами, не був під артилерійським вогнем,

Сержант армії США Джейкоб Харт розповів, що він ніколи не стикався з броньованою технікою противника.

Читайте також: Рятувальники спільно з ОБСЄ розміновуватимуть території на Донбасі

"Український солдат розповідав мені, як йому довелося вести бій з ворожою БМП на відстані 15 метрів. Вони стріляли в нього з гранатометів з 10-15 метрів. Це з розряду речей, про які нашим людям говорили, що вони абсолютно не потрібні, оскільки до цього точно не дійде", — зізнався американський військовий.

Це, за словами Гребера, вказує на систематичний брак досвіду у військових США.

Він додав, що "типовий сьогоднішній американський "джи-ай" або морпіх абсолютно не готовий до зустрічі з важкими підрозділами противника. Вони впевнені, що авіація, системи протиповітряної оборони і артилерія "вже давно все це знищили".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
14.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

Водіїв попросили планувати свої маршрути заздалегідь
0
0
21:35 24.03.2017
У Києві з'явився новий герой паркування, а точніше – героїня
0
0
21:23 24.03.2017
Під час фестивалю в Києві пройде низка кінопоказів, лекцій, виставок і вистав
2
0
20:42 24.03.2017
Андреєв працює заступником голови Шевченківською РДА з 2014 року
0
0
18:44 24.03.2017