ООН розробили інтерактивну карту руйнувань у Донецькій та Луганській областях. Пояснюють це потребою у загальнодоступній базі даних про руйнування житлової та громадської інфраструктури", пише "Українська правда".

Внести інформацію може кожен, хто має мобільний телефон і доступ до Інтернету.

"Сьогодні громадяни не можуть повідомити безпосередньо інформацію про свій зруйнований будинок, лікарню, школу. Громадськість не знає про те, що зруйновано і що робиться для відновлення", - зазначається в описі проекту.

Досі люди, які виїхали із окупованих територій, дізнавалися про стан свої будинків через спільноти міст у соцмережах. Там викладали фотографії руйнувань та запитували в інших користувачів про життя в місті.

Спільний проект громадської організації "Social Boost" та ООН доступний на сайті Redonbass.org.

Популярні новини зараз
ТЦК більше не вирішують: Кабмін тихо переписав правила мобілізації, що тепер зміниться для українців Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші Звільнитися більше не вийде: працівникам запровадили нові обмеження Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація
Показати ще