Міліція затримала голову адміністрації одного з районів Чернігівської області в момент отримання хабара.

Посадовець вимагав 50 тисяч гривень за зміну цільового призначення земельної ділянки, повідомляє прес-служба МВС.

"Правоохоронці встановили, що до голови РДА звернувся директор одного з товариств з проханням змінити цільове призначення земельної ділянки загальною площею 0,4 га із земель сільськогосподарського призначення на землі під забудову котеджного містечка", - сказано у повідомленні.

За те, щоб видати відповідне розпорядження, чиновник зажадав 50 тисяч гривень. Його затримали в момент отримання частини суми. Міліція відкрила кримінальне провадження.

Читайте також: Майже 12% українців за вільний продаж зброї

Популярні новини зараз
Податкова буде безсильна: за які перекази не потрібно сплачувати податки - легальні лазівки Українцям будуть виплачувати дві пенсії одночасно: хто отримає більше грошей Пенсіонерам готують новий перерахунок виплат: кому, коли і скільки грошей додадуть Головне за 7 червня: українцям скасовують виплати, ТЦК відмовляються від "бусифікації", а українцям підняли тарифи
Показати ще

Горе-посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін до десяти років з конфіскацією майна і позбавленням на три роки права займати відповідні посади.