Багато з тих, хто ніколи не бував в Одесі знають напевно одну з найголовніших визначних пам'яток Одеси - Потьомкінські сходи.

Ті ж, хто побував в Одесі, неодмінно поспішають сфотографуватися на незвичайному пам'ятнику архітектури, порахувати його сходинки і загадати бажання.

Читайте також: Блогер показав надра покинутого київського метро

При цьому, мало хто навіть з одеситів звертає увагу на інші сходи міста. Нехай вони не такі гарні і знамениті, але від цього не менш цінні.

Найцікавіші сходи, крім Приморської і Деволановской - це ті, які розташовуються на колишніх бастіонах фортеці Гаджибей - в районі Тещиного моста і Воронцовського музею. Вони викладені з залишків стін фортеці, однак, приховані під бетоном. У деяких місцях стару кладку можна переглянути.

Популярні новини зараз
76-річний Стів Мартін із "Рожева Пантера" та "Оптом дешевше" йде з кіно заради 9-річної доньки: "Більше не хочу цього" Що заборонено робити 14 серпня: Медовий Спас має правильно розпочати Успенський піст У Криму окупанти затримали терориста Стрєлкова-Гіркіна з підробними документами: їхав у сторону півдня України Криваве пророцтво Ісуса підтвердилося: "біблійна бомба" в Єрусалимі
Показати ще

Цікаві сходи в Стамбульському парку. Прямо під ними оголюються старовинні прогулянкові доріжки, вимощені вапняком.

Також особливі форми у старих сходів мостів на Деволановський спуску і у Сабанеева моста.