У минулу суботу в Одесі на перетині Олександрівського проспекту та вулиці Жуковського пройшли змагання у вправах на турніках, брусах і шведських стінках - з так званого вуличного воркауту.

Це був відбірковий турнір на Всеукраїнський чемпіонат з street workout, який відбудеться 12 вересня в Києві, пише Думська.

У змаганні взяли участь 14 спортсменів з різних міст України. Наймолодшому учаснику ще немає десяти.

Найбільш видовищним став етап Freestyle, де спортсмени мали показати поставлений номер, в якому в рівній мірі оцінювалися не тільки силові характеристики і техніка, а й артистизм.

Читайте також: Тернопільский екстрім-парк випробовують перед відкриттям (фото)

Популярні новини зараз
ТЦК підуть по квартирах: мобілізація переходить у нову фазу – перевірять кожного ПФУ попередив про важливий документ: що треба перевірити, аби бути з пенсією Гроші вже пішли: з 1 квітня українцям почали надходити виплати, хто може отримати допомогу В школах запровадять нові правила поділу класів: що зміниться
Показати ще

Турнір проходив на єдиному в місті спеціально обладнаному для цього виду спорту майданчику.