Австралійська комедіантка створила пародії на селфі зірок (фото)

поділитись

0

838

Для участі в акції Барбер пропонує довільно скопіювати позу відомої людини, змонтувати свій знімок з оригінальним і викласти з хештегом #celestechallengeaccepted

[gallery]

Австралійська комедійна актриса Селеста Барбер запустила новий вірусний челлендж, в рамках якого створюються пародії на селфі і фото знаменитостей.

Про це повідомляє Huffington Post.

Найбільше дісталося від австралійки американській світській левиці Кім Кардашьян, яка відома своєю любов'ю до екстраординарних зйомок.

Також в числі жертв Селести виявилися Майлі Сайрус, Ріанна, Джастін Бібер, Жизель Бундхен, Нікі Мінаж, Серена Вільямс, Міранда Керр, Дженніфер Лопес та інші.

Читайте також: Молодша сестра Кардашьян знялась у зухвалому fashion-проекті (фото)

Для участі в акції Барбер пропонує довільно скопіювати позу відомої людини, зняти себе, змонтувати свій знімок з оригінальним і викласти онлайн з хештегом #celestechallengeaccepted.

"Люди занадто серйозно все це сприймають. Вони одержимі знаменитостями, їх багатим і нібито стильним способом життя блогера. При цьому зірки впевнені, що це все нормально. Кім Кардашьян позує на купі бруду, хто робить це в звичайному житті?" - Розповіла Барбер.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Техно
21.11.2017
У вагоні стоїть суцільна димова хмара, що виїдає очі
0
0
22:35 23.11.2017
В установі сталася бійка за участю лікаря
0
0
18:00 23.11.2017
Жінка розляглася просто посеред вулиці
0
0
16:15 23.11.2017