Австралійська комедіантка створила пародії на селфі зірок (фото)

поділитись
Для участі в акції Барбер пропонує довільно скопіювати позу відомої людини, змонтувати свій знімок з оригінальним і викласти з хештегом #celestechallengeaccepted

[gallery]

Австралійська комедійна актриса Селеста Барбер запустила новий вірусний челлендж, в рамках якого створюються пародії на селфі і фото знаменитостей.

Про це повідомляє Huffington Post.

Найбільше дісталося від австралійки американській світській левиці Кім Кардашьян, яка відома своєю любов'ю до екстраординарних зйомок.

Також в числі жертв Селести виявилися Майлі Сайрус, Ріанна, Джастін Бібер, Жизель Бундхен, Нікі Мінаж, Серена Вільямс, Міранда Керр, Дженніфер Лопес та інші.

Читайте також: Молодша сестра Кардашьян знялась у зухвалому fashion-проекті (фото)

Для участі в акції Барбер пропонує довільно скопіювати позу відомої людини, зняти себе, змонтувати свій знімок з оригінальним і викласти онлайн з хештегом #celestechallengeaccepted.

"Люди занадто серйозно все це сприймають. Вони одержимі знаменитостями, їх багатим і нібито стильним способом життя блогера. При цьому зірки впевнені, що це все нормально. Кім Кардашьян позує на купі бруду, хто робить це в звичайному житті?" - Розповіла Барбер.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Акцію провели на честь важливого дня
0
0
09:35 23.03.2018
Таке рішення прийняла Київська міська рада
0
0
20:41 22.03.2018
У столиці нарешті визначилися з ділянками
0
0
15:23 22.03.2018