Двоє німців намагалися вивезти українське немовля за кордон

поділитись

0

490

Німець заявив, що це немовля – його дитина від українки, з якою він планує одружитися

Сьогодні на пропускному пункті "Краковець" Львівської області затримали сім'ю німців.

Як повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України, вони намагались провезти через кордон українське немовля. Вони їхали до Польщі.

Працівники Мостиського прикордонного загону повідомили, що у салоні автомобіля, окрім чоловіка та жінки, їхало двоє їхніх неповнолітніх дітей.

"Німець заявив, що це немовля – його дитина від українки, з якою він планує одружитися. Для паспортного контролю чоловік надав свідоцтво про народження дитини, а також нотаріально завірену заяву матері-українки про дозвіл на вивіз дитини за кордон", - йдеться у повідомленні.

Під час перевірки по базі даних прикордонники встановили, що німець досі ніколи не був в Україні, а його "українська дружина" жодного разу не виїжджала до Європи.

Читайте також: Мати-зозуля залишила немовля у лісі на Рівненщині

Прикордонники вирішили перевірити законність документів на вивіз дитини за кордон. Також вони встановлять особу і місце проживання матері немовляти.

Нагадаємо, що сьомого травня міліція затримала жителя Молдови, який змушував українських дітей жебракувати в Росії та Польщі. Він вивіз п'ятьох дітей разом з матерями для роботи в інших країнах.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Ексклюзив, Політика
25.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
У мережі нагадали про злощасні зливостоки
0
0
05:30 28.07.2017
У ньому взяли участь близько 100 тисяч православних християн
0
0
04:30 28.07.2017
Автомобілі зупинилися поблизу станцій метро
0
0
22:34 27.07.2017