Сьогодні бійці Національної Гвардії України спільно з солдатами Збройних сил США провели тренування в рамках "Fearless Guardian-2015".

Як повідомляє у своєму блозі zloy-odessit, вони відпрацювали наступальні дії, а саме - захоплення ворожих позицій.

Завдання полягало в тому, що нацгвардійцям необхідно було захопити укріплені позиції умовного противника, якого зображували американські військовослужбовці.

Вогневі точки необхідно було придушити і знищити, а потім відбити контрнаступ противника, з чим гвардійці вміло впоралися.

Всі дії відпрацьовувалися кілька разів, як з холостими боєприпасами, так і з бойовими.

Популярні новини зараз
ТЦК готують новий "фільтр": хто перший у списку на мобілізацію ПриватБанк змінив правила платежів: що варто врахувати Закриють десятки шкіл та дитсадків: що відбувається Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація
Показати ще

Читайте також: Курсанти Нацгвардії пройшли навчання на штурмовій смузі перешкод

Нагадаємо, що навчання на Яворівському полігоні стартували в квітні 2015 року.

16 червня на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Західного оперативного командування Сухопутних військ ЗСУ у Львівській області розпочався другий етап українсько-американських навчань "Fearless Guardian 2015".