У четвер, 15 жовтня, розпочнеться набір до української кіберполіції. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час засідання уряду, передає УНН.

Департамент кіберполіції входитиме до структури МВС для виконання функцій боротьби із кіберзлочинами.

За його словами, цей департамент буде виконувати нові функції. "15 жовтня буде оголошено конкурс та будемо набирати спеціалістів високої кваліфікації", - сказав Аваков.

У свою чергу прем'єр-міністр Арсеній Яценюк наголосив, що питання щодо оплати праці кіберполіцейських ще не вирішене.

"З огляду на те, що українські ІТ-шники вважаються одними з кращих у світі, то я думаю, що треба вирішити питання по оплаті праці нових кіберполіцейських України", - зауважив глава уряду.

Популярні новини зараз
Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Прем'єр вніс це питання на розгляд Кабміну.

Читайте також: Кожен десятий поліцейський раніше працював у міліції - Аваков

Нагадаємо, раніше Арсен Аваков повідомив, що кіберполіцію створять у процесі загального реформування усіх підрозділів МВС. Нові високопрофесійні фахівців перевірять захищеність персональних та робочих комп'ютерів працівників силових структур.

Також працівники підрозділів по боротьбі з кіберзлочинністю, які вже працюють в МВС, пройдуть обов'язкову переатестацію. Якщо вони справляться з відбірковим туром разом з новими кандидатами, то залишаться далі працювати.