Інструктори-спецназівці з управління боротьби з наркотиками DEA, а також фахівці з прикордонного патруля BORTAC, які прибули з США, провели тренування для інструкторів загону швидкого реагування МВС "Сокіл".

Отримані знання вони застосують, коли самі будуть інструктувати і тренувати новостворений поліцейський спецназ КОРД.

Про це повідомив в соцмережі Facebook прес-секретар МВС Артем Шевченко.

"Як кажуть наші бійці, стільки, скільки за два тижні тренувань, раніше вони не вистрілювали протягом декількох місяців. Змагання в кожній вправі - це головний принцип навчань", - зазначив Шевченко, і підтвердив свої слова фотографіями з полігону.

Читайте також: Тука попросив ООН навчити студентів Луганщини

Популярні новини зараз
"ПриватБанк" братиме за це гроші: за що українцям доведеться платити, хоча завжди було безкоштовно Відключення світла можуть збільшитись: якими будуть графіки у березні "Шара" закінчилася: в Україні можуть зняти мораторій на підвищення тарифів на комуналку ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Показати ще

Нагадаємо, що в столиці розпочалися навчання МВС. Участь у них беруть близько тисячі правоохоронців.